Stavební práce s garancí

Stavební firma Stavitelství Ladislav Adamec Vám nabízí kompletní stavební práce již od roku 2008.   Od začátku Vám nabízíme komplexní služby, které standardně nabízí pouze velké a neosobní stavební společnosti nebo sdružení řemeslníků. Naše společnost spojuje výhody obou – najdete zde profesionály s dlouhou tradicí, ale i osobní přístup a výhodné cenové i obchodní podmínky.

Žijeme na Vysočině. Stavíme nejen na Vysočině.

Nejvíce našich zákazníků je stejně jako my z kraje Vysočina.  To pro nás znamená řadu referencí a doporučení, které Vám garantují jistotu správného výběru dodavatele stavebních prací. Víme jaká specifika má náš kraj, víme kolik je tu sněhu, víme, jak je těžké vybrat spolehlivého dodavatele, víme, jak je těžké nakoupit kvalitu za rozumnou cenu, víme, jak je těžké sehnat někoho, kdo se vyzná a vše zařídí. 

Víme to.

Staráme se

Určitě Vás již také napadlo, zda máte vše připravené, promyšlené, ale pořád se Vás něco uvnitř ptá:

  • Udělají mi dům podle projektu?
  • Jak budu koordinovat jednotlivé stavební činnosti?
  • Kdo mi bude dělat stavební dozor?
  • Budu mít všechny potřebné dokumenty ke kolaudaci?

Pokud Vás napadla některá z těchto otázek, případně další, jste tu správně. Nabízíme široké portfolio činností, které Vám zaručí, že veškeré úřední, stavební a odborné činnosti budou provedeny maximálně kvalitně.

Zelená úsporám

Využijte program  Zelená úsporám.  Naše společnost je zapsaná v registru dodavatelů programu Zelená úsporám a naši pracovníci jsou vyškoleni pro správné instalace všech prvků snižování energetické náročnosti.  Jedná se zejména o zateplování, stavbu v pasivních energetických standardech, využití obnovitelných zdrojů pro ohřev vody a vytápění. Pokud chcete získat další informace, podívejte se na oficiální internetové stránky projektu Zelená úsporám.

Dodáváme stavby na klíč

kompletní stavby

Jsme odborný dodavatel

zelená úsporám

Rychlý kontakt

Ladislav Adamec: 775 116 314

Ing. Michal Švadlenka: 723 451 890

Zdeňka Pátková: 736 437 761


stavitelstvi.adamec(a)seznam.cz
www.komplexni-stavba.cz

Podpořil Fond Vysočiny